PAR MUMS

AS "NEO" savu darbību uzsāka 1991. gadā un kā daudznozaru kompānija tagad strādā tādās sfērās kā pārtikas piedevu tirdzniecība Baltijas valstīs, E-komercija un dārzu māju montāža, uzstādīšana un piegāde Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Pateicoties augstas kvalitātes servisam, spēcīgai komandai un radošam kolektīvam, firma ieņēmusi stabilu vietu Latvijas uzņēmumu vidū, ieguvusi pastāvīgus klientus un apliecinājusi sevi kā uzticamu sadarbības partneri.

E-komercija

Neoshop savu darbību uzsāka 2005. gada 4. jūlijā un pašreiz ierindojas lielāko E-komercijas veikalu sarakstā Latvijā, piedāvājot produkciju no vadošajiem ražotājiem pasaulē. Viena no galvenajām pazīmēm, kas atšķir Neoshop no citiem veikaliem, ir plašais produktu klāsts. Tajā ietilpst gan audio video tehnika, dārza tehnika, mēbeles, virtuves tehnika, zoo preces, trenažieri un sporta inventārs, viss atpūtai, ceļošanai un Jūsu hobijam u.c.

Dārza mājas

AS „NEO” dārza māju tirdzniecību, montāžu un projektēšanu veic Baltijas valstīs kopš 2002. gada, tā palīdzot iekārtot gan privātos dārzus, gan veidojot kempingus, tirdzniecības un atpūtas vietas. Dārza māju piedāvājumā ietilpst vairāk kā 200 dažādi modeļi un projekti, tai skaitā kempinga mājas, grillmājas, lapenes, pirts kubli, šķūnīši u.c.

Pie mums Jūs atradīsiet lielāko piedāvājumu tirgū!

Pārtikas izejvielas un piedevas

Firmas darbība pārtikas piedevu nozarē sākās 1995. gadā. Šobrīd firma piedāvā vairākus simtus augstas kvalitātes pārtikas piedevu, kuras var veiksmīgi pielietot dažādās pārtikas ražošanas nozarēs un kuras tiek piegādātas no dažādām Eiropas valstīm – Zviedrijas, Dānijas, Vācijas, Šveices un citām valstīm.

Tās sevī ietver ieraugus piena un gaļas produktiem, dabīgās pārtikas krāsvielas, augu taukus un eļļas, stabilizētājus, fermentus, garšvielas un to maisījumus, aromātvielas, piena bāzes dzērieniem, piena kvalitātes noteikšanas testus, iepakojumu u.c.

Kolekcionāriem

Aksesuāri kolekcionāriem ir svarīgi palīglīdzekļi visdažādāko kolekciju izveidošanai, uzglabāšanai, sakārtošanai un eksponēšanai – vai tās būtu monētas, banknotes, pastmarkas, pastkartes, telekartes, sportistu kartiņas, piespraudes, korķi, pulksteņi u.c. collector.lv Latvijā pārstāv pasaulslavenus kolekcionēšanas piederumu ražotājus, tā garantējot izcilu produkcijas kvalitāti, visplašāko aksesuāru klāstu, pievilcīgas cenas un ātru pasūtījuma izpildes laiku. Lielākā daļa no piedāvātajām precēm ir uzreiz pieejamas iegādei mūsu birojā Daugavgrīvas ielā 45.

Mūsu uzņēmuma darbības princips - individuālā pieeja ikvienam klientam, nodrošinot labu cenu, augstu kvalitāti un piegādes ātrumu!!!


shop@neo.lv +371 28330222
Grozs ir tukšs
Neesat reģistrējies?
  • Mans profils
  • Mani pasūtījumi
Preču katalogs